תקנון מבצע ״תקן תאונה – קבל הטבות״

חברת מרכז שירות תכלת בע"מ  (להלן: "החברה") הינה מרכז שירות מורשה מאזדה ופורד בראשון לציון שכתובתה ברחוב האצ״ל 10, תקיים מבצע בשם ״בצע טיפול לפי הוראות יצרןקבל שובר ארוחת בוקר זוגית מתנה״  (להלן: "המבצע"), אשר תנאיו מפורטים בזאת להלן:

מהות המבצע

במסגרת המבצע יהיו זכאים לקוחות שיזמינו טיפול שנתי לרכב לפי הוראות יצרן לקבל במתנה שובר לארוחת בוקר זוגית. הלקוח נדרש להציג את גלויית המבצע או לחילופין להירשם באתר הייעודי למבצע לשמירת ההטבה. 

בגלויה ישנו קוד לסריקה בטלפון הסלולרי שמוביל לאתר המדובר. אתר החברה העיקרי נמצא בכתובת thelet.co.il. קבלת שובר ארוחת הבוקר מותנה בביצוע ותשלום על הטיפול.

המבצע תקף לכל מותגי הרכבים עד נפח מנוע של 2000 סמ״ק.

 מועדי המבצע

המבצע יתקיים החל מיום 1.3.2022 ויסתיים ביום 31.7.22 (להלן: "תקופת המבצע"). היום האחרון של תקופת המבצע הוא היום האחרון בו ניתן יהיה לממש את תנאי המבצע.

 

סייגים והגבלות

מבלי לגרוע מכל האמור בתקנון זה לעיל יחולו הסייגים והמגבלות להלן:

החברה רשאית להאריך ו/או לסיים את תקופת המבצע ו/או לשנות את תנאי המבצע כפי שימצאו לנכון, וזאת אף ללא הודעה מראש. האתרים הרלוונטים למבצע, אופן ההזמנה והמימוש. 

הבהרה: בהנחה שהלקוח יזין את פרטיו באתר, ההטבה תהיה שמורה לו עד למועד סיום המבצע. בהנחה שהלקוח הזין את פרטיו אך לא הגיע לממש את זכותו עד לתאריך סיום המבצעההטבה מתבטלת. 

קבלת ההטבה מותנית בביצוע ותשלום עבור טיפול שנתי לרכב לפי הוראות יצרן. ההטבה תנתן לרכב המסוים שטופל. ההטבה אינה ניתנת להעברה. כל רכב זכאי לשובר אחד. 

אין כפל מבצעים והנחות.

הגבלת אחריות

לחברה עומדת הזכות להפסיק בכל עת את המבצע ו/או לבטל את המבצע ו/או לשנות את תנאי המבצע בכל עת עפ"י שיקול דעתן הבלעדי וזאת אף ללא הודעה מראש.

 

הוראות כלליות

התקנון ימצא לעיונם של לקוחות המבצע באתר האינטרנט הייעודי למבצע. 

למידע נוסף בנגוע למבצע ניתן לפנות למוקד שירות הלקוחות של החברה בטלפון 03-6238000. 

 

 

לתיאום טיפול

השאירו לנו פרטים ונחזור בהקדם עם תור לטיפול!

דילוג לתוכן